Букет Витонченість

  • Букет Витонченість

0 відгуків Написати відгук

Є в наявності
Код: FLW-123

Доступні варіанти

  • 2499 грн

Робимо доставку навіть у нічний час, якщо замовлення було оформлено до 16:00

Опис

Шикарний, дивовижний, неповторний - жоден з цих барвистих епітетів не може абсолютно повно передати чарівність букета Витонченість. Поглянувши на нього, закохуєшся на все життя, трепетно зберігаючи в душі спогади про елегантний та екзотичний комплімент.

Витонченість і неповторність композиції дарують орхідеї сорту цимбідіум. Вони таять у собі хвилюючу загадку, природну гармонію та яскравий аромат.

Їх ніжний, карамельно-рожевий відтінок вдало скомбінований з пишними гвоздиками в тон. Вони підкорюють своєю простотою, чарівною жіночністю та елегантністю. Життєрадісні та стримані, вони забезпечують об'єм та легкість букету.

Мініатюрні кущові троянди буквально створені для захоплення. Досконалі форми пелюсток, чуттєві вигини станного стебла і соковитий відтінок листя - ось те, що приваблює в цій чарівній квітці.

Смарагдовим обрамленням букета стало листя салала. До речі, подібний тип аранжування, коли зелень виступає квітковою оправою, вважається одним із наймодніших.

Можна, звичайно, ще багато говорити про невагомість гілочок астибальди, чарівність великих троянд, пряний аромат гвоздик, проте композиція Витонченість - це то диво, що краще якось побачити, ніж сотні разів почути про нього. Поспішіть подарувати коханим райську насолоду, вручивши букет.

Орхідея 5 шт, гвоздика одноголова 5 шт, троянда кущова 10 шт, троянда рожева 50 см 5 шт, салал 5 шт, стрічка.

Відгуків (0)

Написати відгук

Ви дивилися

Букет Витонченість

Шикарний, дивовижний, неповторний - жоден з цих барвистих епітетів не може абсолютно повно передати ..

2499 грн