Букет Велика зміна

  • Букет Велика зміна

0 відгуків Написати відгук

Є в наявності
Код: FLW-169

Доступні варіанти

  • 1649 грн

Робимо доставку навіть у нічний час, якщо замовлення було оформлено до 16:00

Опис

Якщо в серці коханої оселилася образа, а у стосунках з'явилося нерозуміння, піднесіть обраниці букет Велика зміна - букет надії, ласки та доброти.

Ніжна гама композиції - символ щирих та світлих почуттів, знак гармонії, душевного єднання. Вишукані білі троянди успішно поєднуються з орхідеями цимбідіум. Ці екзотичні гості вносять до ансамблю оригінальність, ексклюзивність, дарують тонкий аромат. Традиційно, вони вважаються жіночою квіткою, яка обіцяє своїй володарці щастя, міцну родину. Підносячи орхідеї або композиції з ними, ви підкреслюєте обраність, неповторність своєї фаворитки. Пишне листя салала робить композицію ще більш витонченою, повітряною. Її, без сумніву, оцінять шанувальниці плавних ліній та умиротворюючої палітри, ніжні та мрійливі натури.

Букет висловить почуття захоплення та симпатії, прикрасить леді на першому побаченні, а за необхідності – допоможе загладити провину дарувальника. Відчуття непорочності та природності, що виходить від цього ансамблю, робить його доречним весільний аксесуаром.

Відгуків (0)

Написати відгук

Ви дивилися

Букет Велика зміна

Якщо в серці коханої оселилася образа, а у стосунках з'явилося нерозуміння, піднесіть обраниці букет..

1649 грн