Хіт продажу

Доставка квітів Москва кур'єрська доставка квітів

З давніх-давен закохані свої почуття виражають квітами.

Відносини на далекі відстані вимагають турботи та самовіддачі, навіть більше, ніж повсякденні стосунки: спілкування по телефону, чати та соціальні мережі іноді недостатні для того, щоб мати любов. Невеликий романтичний жест, такий як доставка квітів Москва, безумовно, може здивувати і зворушити вашу кохану людину.

Якщо ваш партнер живе далеко, не здавайтесь, висловлюючи свої почуття з TALKING FLOWERS доставка квітів Москва. Щоб зробити радісний момент, по-справжньому особливим, доставка квітів у супроводі ніжного послання неодмінно буде гідно оцінена і зможе продемонструвати все кохання навіть на великих відстанях.

Колекція TALKING FLOWERS - квіти, що говорять!!!

Вибір кур'єрська доставка квітів, у цю трепетну мить ми переконані, що саме в цей момент ваші серця зустрічаються разом, як це мило!  )))

Традиція дарувати коханому квіти ще за давніх часів поширилася по всьому світу і досі широко використовується в даний час. Перед тим, як замовити доставку квітів по Москві, пам'ятайте, що мова квітів для різного випадку специфічна тому, корисно знати її, щоб не помилитися.

Але які чудові квіти з доставкою подарувати близькій людині? Давайте дізнаємось разом!

Ви можете відправити букет улюблених квітів додому одержувачу, замовити їх в офіс, або наш кур'єр вручить їх під час зустрічі. Основним для квіти доставка є вибір, який найкраще підійде для того, хто їх отримає.

Ідеально, щоб висловити своє кохання це троянди квіти, які є синонімом пристрасті. Композиція з червоних троянд має бути непарного числа, з довгим стеблом та з шипами. Ці характеристики посилюють ідею кохання, і кохання буде вічним, коли є докази кохання. Квіти з доставкою є доказом любові навіть на відстані.

При виборі враховуйте, щоб підкорити серце вашого коханого ще більше, ви також можете подарувати букет білих троянд із червоним екземпляром у центрі.

Класичним квітковим подарунком для чоловіків залишається гвоздика, яка поєднує значення любові з чоловічим кольором. Що стосується квітів, які потрібно дарувати чоловікові, віддайте перевагу тюльпанам або ніжним ромашкам, або навіть квітам з яскравими квітами і яскравими тонами, такими як червоний, жовтий, фіолетовий або блакитний.

Вишукана квітка, яку можна подарувати коханій людині, це орхідея альтернатива класичним червоним трояндам: У колекції TALKING FLOWERS завжди в наявності білі, рожеві, смугасті (плямисті) орхідеї.

Наприклад, за допомогою підписки на доставку Ви зможете замовити ексклюзивний букет на будь-який випадок з акції або знижки. Говоріть яскраво З TALKING FLOWERS талановиті флористи та своєчасна доставка квітів по Москві.

Якщо Вам не вдається налагодити стосунки з приятелем на роботі, або Вам хочеться справити враження на кохану, а може Вам сподобалася красива дівчина і дуже захотілося познайомитися з нею, а Ви сором'язливі відчуваєте боязкість і хвилювання? Ми завжди готові допомогти, тому щотижня розширюємо асортимент авторських квіткових букетів.

Сьогодні в колекції TALKING FLOWERS :

Вічна класика тюльпани та лілія, троянда та альстромерія;

екзотичні рослини, такі як орхідея та гортензія, фрезія та вербена;

авторські букети з чудовими аксесуарами та приємними сюрпризами.

Ми доставляємо квіти щодня, тому ви зможете оцінити, що ваш несподіваний комплімент не залишиться непоміченим. Букети, що кажуть кольори оригінальні, сучасні та вишукані. Серед бюджетних букетів можливість вибору привітати вас ювілеєм та весіллям, зустріччю на побаченні, а також святом. Кур'єр доставлять за вказаною адресою квіткову композицію у призначений Вами час. Це може бути будь-яке місце: роботи, проживання, відпочинку чи зустрічі.

Окрім того, при доставці квітів Ви зможете приховати своє ім'я, і ​​адресат здогадуватиметься від кого Ваш сюрприз. (вкажіть у коментарі – анонімність)

Наша адреса: Москва, РФ

проспект СВІТУ № 94/96

телефон: +7 977 751 00 07

Ми докладно розповімо вам про вибір кольорів у трьох основних моментах:

1. Правила, які слід дотримуватися

2. Вибір класифікації кольорів

3. Тенденції

1. Правила, які слід дотримуватися при виборі кур'єрська доставка квітів.

Якого кольору?

Кожен колір квітки має свою символіку. Якщо жовтий нагадає колір сонця, він також подає зраду. Білі квіти – це символи чистоти, коли червоні квіти повертають нас до пристрасті. Романтизм буде представлений синіми квітами, а фіолетовий викликає духовну символіку.

Існує чотири основні варіанти колірних комбінацій:

Простий букет: простий і ефектний, букет одного кольору залишиться без ризику вибору, але все ж дуже елегантний, це додає сильні емоції вашому партнеру.

Один колір + білі квіти:комбінуючи кілька кольорів одного кольору з білими квітами, простий, але дуже гармонійний букет. Відтінки кольорів для цього типу букета будуть грати на різних тонах одного і того ж кольору. Ми здатні, наприклад, зробити градієнт від блідо-рожевого або помаранчевого до яскравіше вираженого рожевого відтінку.

Різнобарвний букет, якщо цей тип букета є оригінальним, він також є більш ризикованим. Щоб вийшло успішно, краще не вибирати кольори, які надто далеко один від одного. Також бажано уникати використання більше трьох кольорів, оскільки такий букет може здатися дуже строкатим. Крім того, витончені кольори прозорі або пастельні досить легко комбінувати, в процесі складання букета.

Який тип кольорів?

Краще уникати поєднання садових та екзотичних кольорів, оскільки це може призвести до надмірно вираженого контрасту. Щоб покращити Ваш букет, можна додати кілька листків, які дадуть трохи полегшення. Також краще вибирати стебла однакового розміру, які мають бути вирівняні, інакше матиме нереспектабельний вигляд, особливо якщо ми не знаємо, як зробити гарне формування у вазі. Тим не менш, не соромтеся варіювати розмір голівок наших квітів, що внесе невелику варіацію до нашого букета. Нарешті, вибір кольорів з приблизно однаковою гамою кольорів запобігатиме зникненню контрастності одних кольорів перед іншими.

Кількість квітів у букеті.

Щодо кількості кольорів, які ми хочемо запропонувати, є також невелике правило, яке потрібно слідувати. Якщо ви пропонуєте букет з менш ніж 12 кольорів, ви повинні вибрати непарне число! Справді, ви помітите, що букет із чотирьох кольорів створює враження дискомфорту, ніби букет був надто впорядкований. Навпаки, комбінація з 9 або 11 кольорів утворює приємніший баланс. Крім 12 кольорів, ніщо не заважає вам вибрати парне число, причому кількість кольорів досить велика, щоб зберегти гармонійний букет. Але за нашими традиціями найкраще 51 троянда, ніж 50 троянд!

2. Вибір класифікації кольорів

Для вибору кольорів краще обирати обережність, вибираючи квіти, яким більше нічого доводити!

Лілія: синонім чистого кохання, існує чотири різновиди лілії: східна лілія, азіатська лілія, лілія лонгіфлорум та гібридна лілія, яка є результатом схрещування азіатської лілії та лілії лонгіфлорум. Дуже витончена, лілія ідеально підходить для вашого постійного партнера.

Півонія: півонія - це квітка, яка дозволить нам виразити велику ніжність, яку ми маємо для нашої другої половинки. Це також ідеальна квітка, якщо ми хочемо гідно заявити про своє кохання.

Живі квіти у горщику: якщо ми хочемо внести невеликі зміни, ніщо не заважає нам вибрати орхідею, бегонію чи гортензію. Горщикові рослини мають як практичний, так і естетичний інтерес, і їхня стійкість може бути символом довговічності вашої пари.

Квіти прикрашають наше життя. Це ідеальний подарунок, який триває тривало незалежно від відстані між вами.

Ми також візьмемо до уваги той факт, що в той час, як деякі квіти посилають послання любові та ніжності, інші мають більш прихований символізм. Наприклад, білі гвоздики символізують нещастя, а хризантеми - сум. Якщо ми не хочемо, щоб ці теми наголошували на наших відносинах, краще їх уникати!

3. Тенденції

Для любителів пригод може бути цікаво, мислити нестандартно, щоби прийняти нові тенденції. Хороший спосіб дотримуватись кодексів, приносячи нотку оригінальності.

Букет сюрпризів

Дивний букет може здатися ризиком, але хто краще, ніж талановитий флорист, скласти букет? З дивовижним букетом ми розкриваємо наші квіти лише з найкращого боку. Якщо ця практика має ту перевагу, що у нашому виборі є трохи невідомого, особливо екстравагантного. Такі букети виготовлені із сезонних квітів, працюючи з відповідальними садівниками, флористи TALKING FLOWERS вирішили оперувати і таким напрямом.

Пропозиція наших дивовижних букетів виявилася найкращим рішенням для реалізації нашого відповідального підходу. Щотижня ми робимо новинки букетів з того, що пропонує нам природа, що дозволяє купувати наші квіти з різноманітністю асортименту вибору, як тільки це можливо. Наші флористи знають сезонні квіти, з яких можна складати букет, ця композиція може трохи відрізнятись від одного букета до іншого. Щотижня з'являються нові квіти. Нам подобається бачити, як наші композиції змінюються в залежності від сезону. Згідно з опитуванням в Instagram, проведеному TALKING FLOWERS у 2020 році, 85% зрізаних квітів, що продаються в Москві, було вирощено за кордоном. Більшість із них утримується в опалювальній теплиці у наших партнерів у Нідерландах після того, як вони були імпортовані з Кенії, Ефіопії, Еквадору чи Колумбії. З цієї точки зору покупка сезонних квітів у TALKING FLOWERS представляєтьсякращим варіантом для мінімізації ваших витрат.

Анонімна доставка квітів Москва.

доставка квітів москва доставка квітів по Москві квіти з доставкою

Хочете здивувати кохану людину? У нас є служба «анонімної доставки», коли одержувач не дізнається ваше ім'я. У коментарях до замовлення має бути зазначено «анонімна доставка».

У колекції TALKING FLOWERS представлений широкий вибір композицій. Але якщо Ви маєте бажання самостійно зібрати букет, скористайтесь нашим сервісом «СТВОРТИ БУКЕТ». Над кожною композицією букету та його оформленням талановиті флористи приділяють увагу навіть незначним дрібницям. Вибирайте у нас і ви залишитеся задоволені якістю наших послуг.

Ви можете вибрати будь-який годинний період, коли ми доставимо замовлений букет. У виняткових випадках, коли замовнику потрібна термінова доставка квітів, можливе узгодження індивідуальних умов доставки. Термінова доставка квітів не провадиться у святкові дні Новий рік, День усіх закоханих, Жіночий день, День матері.

квіти доставки доставка квітів москва доставка квітів

Доставка квітів по всій Москві.

Ще одна можливість квіткового подарунка це букет з червоних або жовтих тюльпанів, що представляють вічне, вірне і нерозривне кохання, або барвистий букет з польових квітів з ромашками, первоцвітами, незабудками. Квіти завжди бажаний та оригінальний подарунок. Ще краще, якщо для адресата це буде несподівано, тоді не забудьте замовити доставку квітів по Москві своєчасно!

Шукайте пунктуальну та безпечну службу доставки квітів у Москві? TALKING FLOWERS доставляє квіти та букети протягом двох годин прямо до рук тих, кого ви любите. Квіти завжди бажаний подарунок!

При полум'яних почуттях любові, коли ми всерйоз ставимо під сумнів вибір квітів, що пропонуються для зачарування близької людини. Якщо троянди в цілому найбільш популярні доставка квітів Москва, можна вибрати інші види, щоб потрапити в яблучко. Чи то міні букет, квіткова композиція, чи авторський букет, дарувати квіти завжди переслідується одна й та сама мета: висловити любов і повагу. Записки до квіти з доставкою це не тривіальний акт, а залежно від вибору, який Ви робите, послання може виявити приємні почуття.

Якщо ви шукаєте «свій букет» для свята кохання, букети від TALKING FLOWERS для ВАС!

кур'єрська доставка квітів доставка квітів по Москві доставка квітів москва